Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Salon Bytom

BytomZapraszamy Państwa do zapoznania i korzystania z oferty sprzedaży okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych w naszej placówce w Bytomiu.

Salon Katowice

KatowiceZapraszamy Państwa do zapoznania i korzystania z oferty sprzedaży okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych w naszej placówce w Katowicach.

Salon Świerklaniec

ŚwierklaniecZapraszamy Państwa do zapoznania i korzystania z oferty sprzedaży okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych w naszej placówce w Świerklańcu.

Nasi partnerzy

seniorzy

Nasze serwisy

Salon optyczny Nasze Okulary - Witamy

Serdecznie witamy na stronie salonu optycznego Nasze Okulary. Zapraszamy Państwa do zapoznania i korzystania z naszej oferty sprzedaży okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych w punkcie optycznym oraz na naszej stronie internetowej. Jesteśmy jedyną placówką w Bytomiu gdzie oprócz doboru korekty okularowej można prowadzić diagnostykę i leczenie schorzeń narządu wzroku dzięki Specjalistycznej Poradni Okulistycznej ZBM Zdrowie. Salon optyczny jest uzupełnieniem Przychodni Okulistycznej co zapewnia naszym pacjentom dostęp do korekcji okularowej, soczewek kontaktowych, okularów słonecznych na miejscu w Poradni zaraz po badaniu okulistycznym.

Salon Optyczny Nasze Okulary jest uzupełnieniem oferty Poradni Okulistycznej ZBM Zdrowie. Dzięki umiejscowieniu punktu optycznego w tym samym miejscu co Poradnia Okulistyczna, pacjenci mogą uzyskać dostęp do porady lekarskiej wraz z realizacją recept okularowych podczas tej samej wizyty. Korekcja okularowa dobierana jest wyłącznie przez lekarzy okulistów, duża ilość promocji, rodzajów szkieł korekcyjnych, niskie ceny na każdą kieszeń, możliwość zakupu soczewek kontaktowych w naszym sklepie internetowym, upusty cenowe dla osób dokonujących zakupy, powodują, że punkt optyczny Nasze Okulary jest bardzo konkurencyjny dla innych salonów optycznych. Nasze Okulary otwarte są codziennie od poniedziałku do piątku. Posiadamy własną szlifiernie optyczną, dlatego zamówienie na okulary z soczewkami z antyrefleksem jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu godziny! Okres może się wydłużyć w przypadku wykonywania soczewek recepturowych. Każda para Naszych Okularów objęta jest gwarancją oraz serwisem po sprzedażowym. W przypadku wad fabrycznych ujawnionych w trakcie użytkowania, wymieniamy okulary na nowe w okresie objętym gwarancją.

Chętnie pomożemy

Optyk, Refrakcjonista

Nasz optyk chętnie pomoże

telefon: 32 745 42 41

Płatności w naszym Salonie

Płatności w naszym Salonie możecie Państwo uregulować płacąc kartami płatniczymi: