Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasi partnerzy

seniorzy

Nasze serwisy

Nasz team

dr n. med Maria Sadowska Wieczorek


dr n. med Maria Sadowska Wieczorek
Maria Sadowska Wieczorek jest specjalistą chorób oczu, pierwszy stopień specjalizacji uzyskła w 1983 roku, drugi w 1988. Jest autorem pracy doktorskiej dotyczącej leczenia guzów oczodołu.
Przez wiele lat pracowała na Oddziale Okulistycznym Szpitala Górniczego nr 4 w Bytomiu. Od 2000 roku pracuje w NZOZ ZBM Zdrowie gdzie pełni funkcje kierowania ds medycznych a także kieruje pracą Poradni Okulistycznej. Zajmuje się tematyką diagnozowania i leczenie jaskry, retinopatią cukrzycową, schorzeniami przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej.

dr Bartosz Wieczorek


dr Bartosz Wieczorek
Specjalista chorób oczu Bartosz Wieczorek jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W Bytomskiej Poradni Okulistycznej pracuje od 2007 roku, pełnił także funkcję asystenta Oddziału Okulistycznego WSzS nr 4 w Bytomiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Zajmuje się okulistyką dziecięcą, problematyką jaskrową, zapaleniami błony naczyniowej, laseroterapią okulistyczną. Jest autorem wielu doniesień zjazdowych na sympozjach krajowych, międzynarodowych,  w tym artykułów okulistycznych. Podnosi swoje umiejętności i poszerza zakres wiedzy na licznych sympozjach i szkoleniach.

Optyk Agnieszka Cichy

Optyk Agnieszka Cichy
zajmuje się doborem opraw okularowych, doradztwem materiałowym soczewek korekcyjnych, wykonywaniem korekcji okularowej.
Jest bardzo aktywnym optykiem podnoszącym w sposób ciągły swoje kwalifikacje zawodowe w licznych szkoleniach branżowych krajowych jak i zjazdach międzynarodowych.

mgr Adriana Gerlich - pielęgniarka okulistyczna, optyk

mgr Adriana Gerlich - pielęgniarka okulistyczna, optyk
Zajmuje się problematyką okulistyczną z zakresu pielęgniarstwa dzieci i dorosłych. Swoje doświadczenie pielęgniarskie po uzyskaniu wykształcania zdobywała na Oddziale Neurochirurgicznym WSzS nr 4 w Bytomiu.
Od 2008 roku zajmuje się problematyką okulistyczną oraz optyczną pracując w Bytomskiej Poradni Okulistycznej. Wykonuje badania z zakresu perymetrii, OCT, asystuje w trakcie badań angiografii fluoresceinowej. Kieruje pracą Salonu Optycznego Nasze Okulary.
Jest ekspertem w zakresie materiałowego doboru soczewek korekcyjnych.

mgr Marta Filip

mgr Marta Filip
Marta Filip - pielęgniarka - ukończone studia magisterskie z zakresu pielęgniarstwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
W Poradni pełni funkcję pielęgniarki okulistycznej. Wykonuje badania perymetrii, OCT, asystuje w trakcie przeprowadzania badań angiografii fluoresceinowej.